حضور

مسئله ای که شاید بعد از فتنه 88 بیشتر برای من مهم شده و طبیعتا دقت بیشتری هم صرف آن می کنم،حضور در راهپیمایی ها و نماز های آقا و عکس العمل های دوستانی که سابق بر این گاهی با هم می رفتیم ولی حال باید منتظر نیش و کنایه هایی از جنس نیش و کنایه های ... باشم.

 دیشب پرویز فتاح آمده بود پارک ملت و از ابتدای صحبت ش سعی داشت این مطلب را بگوید که ای مسئولین آمدن مردم نه از باب ندیدن مشکلات و ضعف های شما و یا تاییدیست برایتان، مردم اگر آمده اند برای اسلام و اصل نظام و امام و رهبری ست و این وظیفه شما ها را سنگین تر می کند و خلاصه ش هول برتان ندارد!!!

مسلم ست آنهایی که می آیند، یا دلشان است که بیایند و نمی توانند، آنهایی که هر صحنه ای از این اجتماعات را می بینند و قند در دلشان آب می شود و دلشان قرص تر به راه مقدس شان می شود با کسانی که نیامدند،درد شان گرفت از آمدن مردم،اعصاب شان خرد شد از دیدن جمعیت،فحش دادن، در دلشان تمسخر کردن،با نگاه از بالا به پایین شان حال کردن!! و .... یکسان جزا نخواهند دید در پیشگاه الهی!

/ 8 نظر / 13 بازدید
روح اله ریاضی

حسین جون مقدمه ات به موخره ات نمی خورد.مرتب می گوییم مشکل سینمای ایران فیلمنامه است.به وبلاگ شما هم سرایت کرد اخوی!

محسن

من لیاقتم بیش از این است که در راهپیمایی شرکت کنم که سخنران اش محمود احمدی نژاد باشد. این وهن بنده و راهپیمایی و نظام و ... است! کاری هم که نمی توانم بکنم. می نشینم منزل. این تعارفات دوزاری را هم بگذارید کنار که برای فلان می آیم و بهمان! صاحبخانه هر قدر هم عزیز باشد اگر منبری دروغگوی بی سواد بی شعور سابقه دار دزد را بیاورد بکند منبری، بنده که حاضر نیستم بروم در هیئتش شرکت بکنم!

محسن

آقا من منظورم این قدر متکبرانه نبود. الان که بعد از 5 دقیقه خوندم، خودم بدم اومد. شما زحمت بکش اینم سانسور کن! ولی منظورم به صورت کلی ایشالا بیان شده باشه! با غلظت کمتر!

جام نیوز

با سلام.مطلب شما در سرویس جام بلاگ سایت جام نیوز منتشر گردید. کد لینک خبر : http://www.jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=59934&Serv=37

چرا رهبری رو از مسئولین جدا میکنید؟

سرطان ذهن

این خیلی سخت رو ما انجام می دیم و متهم می شیم به نفاق. از دید ما رهبری هم یه مسئوله. می تونه اشتباه بزرگ کنه. نی تونه بی صلاحیت بشه. بی صلاحیت شدن هم یه شبه نیست که صبح خبرگان جلسه بگدارند و ... فکر کنم قبول کردن دلبستگی به انقلاب در عین انتقاد به شخص رهبر برای شما سخت تره.

البته یکسان جزا نخواهند دید وقتی تمهید و تمکین ظالم هم مسولیت آور باشد و شایسته لعن

علی

خلاصه پیام آقا پرویز شما این بود: برای ما خرج کردن از دین و اسلام و اعتقادات مردم برای در قدرت ماندن مان از شیر مادر هم حلال تر است. نوش جانشان!