چند کلمه برای خنکی دل خودم!!!

با آدم مریض که کاری نمی شود کرد،چاره ای نیست تا مگر درمان شود تازه آنهم به شرطی که بخواهد و گرنه آب در هاون کوبیدن ست تلاش تان!

  سعی + رو که خوندم کمی از اوقات تلخی م نسبت به این طیف آقایان که انگار کاری بجز تلخ کردن شیرینی ها ندارند فروکش کرد،بابا باور بفرمایید ما هم می فهمیم! دست از این نگاه روشنفکرانه و قیم مابانه تان نسبت به مردم بر دارید،عده ای از مردم چه بخواهید و چه نخواهید به هر دلیلی در انتخابات شرکت کردن،شما حق ندارید آسمان و ریسمان ببافید که الان فرصتی ست برای لیزدادو اثما!!بخشی از مردم رهبرشان را دوست دارند و حرف ش را می شنوند آنهم با دل و جان! شما درد تان می گیرد ما چه کنیم؟!

کاش و صد ای کاش که مسئولین هم قدر رهبری و اخلاص این بزرگوار را می دانستند،مردم که فوق العاده اند در این قدر شناسی! کاش مسئولین ما می توانستند و می خواستند که کارهای درست را درست انجام دهند که این همه هزینه ی بی خود ندهیم! کاش ...

/ 8 نظر / 12 بازدید
محسن

والله که من کلمه ای بیش از این ندارم که بگویم: « مرحبا به گروهی که جهاد اصغر را انجام دادند و تکلیف جهاد اکبر هم­چنان بر دوش آن­هاست... آنان گفتند: یا رسول­ الله جهاد اکبر چیست؟ فرمود: جهاد با نفس. »

محسن

سلام. من پاسخی در جایی ندیده ام. نه این جا نه کامنت دانی آن طرف و نه ایمیل. پس ماجرای دیشب چی بود؟ / کامنت رو اگه خصوصی کنی پاسخت بهش معلوم نمی شه.

محسن

پ ن پ. می خواستی اشک در چشم و با پای برهنه و پوتین ها را به گردن انداخته و گریان و توبه کنان و نالان بازگردم و تقاضای عفو کنم؟ مگر چی عوض شده؟ خیلی ها می گفتند انتخابات سرد خواهد بود و... تحلیل من این نبود. من حتی خیط هم نشدم. بلکه می گفتم اتفاقا این ملت یک "دنده ی ...خلی" دارند که ... / چی عوض شده؟ چی درست شده؟ مگه ناله و نق من یک نفر -کاری به بقیه ندارم- برای این چیزا بوده و هست؟ / شک کن. شک کردن حق ماست. اصلا باید شک کرد. به نیت من -که صاف حرفم را می زنم- شک کن. حتما شک کن. به نیت کسانی که منافقانه ریا می کنند هم شک کن. نیت من چه اهمیتی دارد اگر راست بگویم/دروغ بگویم؟ یا اگر راست بگویم ولی غلط بگویم؟

The whole problem with the world is that fools and fantastics are always so certain of themselves, and wiser people so full of doubts Bertrand Russel

سعی

این جفنگیات در مورد شک و یقین را همینطور بی شرط و شروط نباید تایید کرد. شک لزوما ارزشمند و آدم شکاک و بی یقین لزوما عاقل تر نیست. البته آدم متعصب هم مسلما عاقل نیست اما این حضرت راسل و بسیاری فیلسوفان هم قماش ایشان اصولا درک شان به مقام یقین نمی رسد و خرطوم فیلم را جنرالایز می فرمایند. یک عده هم فکر می کنند رسیده اند به سرچشمه حکمت.

خوش به حال شما که به یقین رسیدی و فقط حرفهای شما سندیت داره . اصلا هر چی غیر از چیزهایی که شما میفهمی جفنگیات . شما خوش باش با یقینی که بهش رسیدی

نه با دوستت "سعی" بودم

محسن

جناب سعی! جسارت نباشد. اصولا این شکی که بنده گفته ام، دخلی به این شکی که شما فرموده اید ندارد. یک سری کامنت و ... بود که به صلاحدید صاحب وبلاگ هاید شد. این شکی که بنده گفته ام یک شک عملگرایانه ی حسابگرانه ی محتاطانه است. این شکی که شما فرموده اید فلسفی و ... که گرچه می شود درباره اش حرف زد، ولی به نظرم اگر روی کامنتتان با حرف بنده بود، من غیر محل باشد. ارادتمند.