...

حضرت اکبر +، جلسه ایی گرفته با خبرنگاران. کلا" چند وقت اخیر پرکار شده و جلسه، صحبت و اینکه همه راه ها به جناب شان ختم می شود. بگذریم؛ جوابی به ش رسایی داده در رجا، قسمت هایش را می آورم خالی از لطف نیست:

هشت سال قبل در آستانه انتخابات نهم ریاست جمهوری، هاشمی با شعار "می آیم، مگر این که کاندیدایی را ببینم که توان اداره کشور را دارد" وارد عرصه انتخابات شد ولی این بار و در آستانه انتخابات یازدهم، هاشمی با شعار"نمی آیم، مگر این که کاندیداهای موجود نتوانند کشور را اداره کنند" وارد عرصه انتخابات شده است.

هاشمی همچنان می گوید راه حل مشکلات اقتصادی، در طرح های اقتصادی من است؛ راه حل مشکلات سیاسی، در طرح وحدت ملی من است؛ راه حل مشکلات فرهنگی، در طرح های فرهنگی من است؛ راه حل مشکلات فتنه 88، در نمازجمعه من است؛ ولی فقیه فصل الخطاب است اما گره ها همچنان به دست من باز می شود؛ و همچنان بهترین دوست رهبری هم فقط من هستم! 

آقای هاشمی از آنجا که دیگر نمی‎تواند واژه انتخابات آزاد را به کار گیرد، از برگزاری انتخابات با استاندارهای جهانی سخن می گوید تا دلسوزانه (!) نظام اسلامی را از اتهام "دیکتاتوری" دشمنان دیرینه اش مبرا سازد! اما پاسخ به این ادعای ایشان هم مانند پاسخ به لزوم انتخابات آزاد است که رهبر معظم انقلاب به آن اشاره کردند.

+

/ 0 نظر / 13 بازدید